Inuyasha


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Inuyasha
Inuyasha
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Inuyasha

Distractie maxima cu personajele din Inuyasha


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Opere de arta (da, sigur!)

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Opere de arta (da, sigur!) Empty Opere de arta (da, sigur!) Dum Feb 01, 2009 5:28 pm

Inuyasha

Inuyasha
Active user
Active user

Opere de arta (da, sigur!) Inuyasha_yufull A facut cateva oribilitati care s-ar putea sa va lase fara monitor deci cei slabi de inima sa nu se uite. Ayo era un nick care mi-a venit in minte dar am vazut pe un forum ca il foloseste cineva asa ca am renuntat la el ^_~ Programul folosit: Photoshop CS 2.

Prima incercare:
Opere de arta (da, sigur!) A20d6a51 Opere de arta (da, sigur!) De5ba2d5

Opere de arta (da, sigur!) 7c6dc879

A doua:
Opere de arta (da, sigur!) Untitled-1 Opere de arta (da, sigur!) Untitled-2

Opere de arta (da, sigur!) Untitled-3

A treia:
Opere de arta (da, sigur!) Muzaavaalb Opere de arta (da, sigur!) Muzasigalb

Opere de arta (da, sigur!) Muzaava Opere de arta (da, sigur!) Muzasig

A patra:
Opere de arta (da, sigur!) Barsmusicav Opere de arta (da, sigur!) Barsmusic
Opere de arta (da, sigur!) Transnesc



Ultima editare efectuata de catre ~Inuyasha~ in Dum Feb 01, 2009 6:30 pm, editata de 1 ori

2Opere de arta (da, sigur!) Empty Re: Opere de arta (da, sigur!) Dum Feb 01, 2009 5:58 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

Sunt super faine..... te felicit.... bine lucrat.... Mai pune Opere de arta (da, sigur!) 224635

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

3Opere de arta (da, sigur!) Empty Re: Opere de arta (da, sigur!) Dum Feb 01, 2009 6:55 pm

Bankotsu

Bankotsu
User
User

Sunt foarte frumoase , kawaiii Opere de arta (da, sigur!) 244350 . Imi plac mult Opere de arta (da, sigur!) 779577 .Sper sa mai faci si sa mai pui Opere de arta (da, sigur!) 471470 .
Gambate!

4Opere de arta (da, sigur!) Empty Re: Opere de arta (da, sigur!) Dum Feb 01, 2009 8:21 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Wooooooow! Super tare! Tu cand ai scris "Opere de arta" chiar ai zis-o! Sunt superbe! Imi place mult cum lucrezi Smile bravo Opere de arta (da, sigur!) 583396

5Opere de arta (da, sigur!) Empty Re: Opere de arta (da, sigur!) Dum Feb 08, 2009 2:30 pm

Sesshoumaru

Sesshoumaru
User
User

La fel si mie sunt minunate, chiar te pricepi imi plac mult astept set-uri noooi!!!!!Ja ne & Gambatte kudosai!! Opere de arta (da, sigur!) 657545

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum