Inuyasha


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Inuyasha
Inuyasha
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Inuyasha

Distractie maxima cu personajele din Inuyasha


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

My GFX...sper ca nu veti muri...

5 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1My GFX...sper ca nu veti muri... Empty My GFX...sper ca nu veti muri... Dum Feb 01, 2009 1:33 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Ok....sa vedem....fie ce o fi....

1. My GFX...sper ca nu veti muri... Untitled-2
My GFX...sper ca nu veti muri... Untitled-1
Mda....la asta copyright-ul e "demi_demmi" pentru ca am facut acest set special pentru un site....si acolo sunt demi_demmi

2. My GFX...sper ca nu veti muri... Kagura

3. My GFX...sper ca nu veti muri... Lunamaria-sig

4. My GFX...sper ca nu veti muri... Musicavi
My GFX...sper ca nu veti muri... Musicsig

5. My GFX...sper ca nu veti muri... Dollav
My GFX...sper ca nu veti muri... Dollsig

6. My GFX...sper ca nu veti muri... Hppyav
My GFX...sper ca nu veti muri... Hppysig

cam atat^^ mai pun data viitoare...

2My GFX...sper ca nu veti muri... Empty Re: My GFX...sper ca nu veti muri... Dum Feb 01, 2009 1:52 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

ce programa foloseshti?

3My GFX...sper ca nu veti muri... Empty Re: My GFX...sper ca nu veti muri... Dum Feb 01, 2009 1:57 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Photoshop CS3...e cel mai bun^_^

4My GFX...sper ca nu veti muri... Empty Re: My GFX...sper ca nu veti muri... Dum Feb 01, 2009 1:59 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

nushtiu de unde sal descarc My GFX...sper ca nu veti muri... 956689 My GFX...sper ca nu veti muri... 956689 My GFX...sper ca nu veti muri... 247252

5My GFX...sper ca nu veti muri... Empty Re: My GFX...sper ca nu veti muri... Dum Feb 01, 2009 2:24 pm

Bankotsu

Bankotsu
User
User

Sunt foarte frumoase , Kikyo! Preferatul meu e cel cu Kagura.
Umm toti folosesc Photoshop , eh mie nu mi-a mers niciodata T_T , deaia fac cu photoscape O_O

6My GFX...sper ca nu veti muri... Empty Re: My GFX...sper ca nu veti muri... Dum Feb 01, 2009 2:41 pm

Inuyasha

Inuyasha
Active user
Active user

O.O' Cat de dragute pot fi! Nu sunt nici simple nici incarcate... I love you
Intrebare: Ce e albul acela de la avatarul cu Demi? O.O'

7My GFX...sper ca nu veti muri... Empty Re: My GFX...sper ca nu veti muri... Dum Feb 01, 2009 2:42 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

E bun si Photoscape^__^ dar mie mi se pare mult mai simplu cu photoshop...m-am si obisnuit cu el si mi se pare mai fain...
Inuyasha....acela ar vrea sa fie....scris...stiu ca e cam prea huge....dar asta e^^

8My GFX...sper ca nu veti muri... Empty Re: My GFX...sper ca nu veti muri... Lun Feb 02, 2009 8:50 pm

Sesshoumaru

Sesshoumaru
User
User

wow sunt superbe le ador!! :X si eu m-am obisnuit cu photoshop-ul ai dreptate....pe cand in scape daca as fi pusa sa fac o sign ar iesi harababura ce mi le plac :X mai ales prima si a doua :X si restul dar in special prima :X:X aseptam seturi noi!! Ja!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum