Inuyasha


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Inuyasha
Inuyasha
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Inuyasha

Distractie maxima cu personajele din Inuyasha


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Prin padure,in cautarea demonilor

+2
kagome
Sango-chan
6 participan?i

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 5]

1Prin padure,in cautarea demonilor Empty Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 6:13 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

Era o zi oribila.Ploua intruna.Sango era printr-o padure cautand cativa demoni care distrusasera un sat
-O..grozav ploaia asta nu s emai opreste,si eu...eu nu am unde sa ma adapostesc.

2Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 6:26 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

kagome mergea prin padure in cautarea lui Sango cu o umbrela dupa ea:
- Sango, unde esti'

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

3Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 6:33 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

Sango o vazu imediat pe Kagome si merse la ea.
-Aici sunt.Caut niste demoni care au distrus un sat..nenorocitii!!

4Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 6:36 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

- buna Sango. Da-mi voie sa te ajut. Spuse kagome; dar cu palaria ta ce ai facut, afara ploua foarte tare

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

5Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 6:45 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

-Ah..asta nu mai conteaza.Deja sunt oda leoarca,nu mai conteaza.Trebuie sa gasesc acei demoni!

6Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 6:49 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo statea in umbra si se uita la cele 2 fete. Vazu in spatele lui Kagome un demon urias pe care nici una din ele nu-l observara. Kikyo isi intinse arcul si striga:
-Kagome, Sango! La pamant!
Fetele se lasara in jos, si Kikyo trase in demon. Acesta cazu pe spate. Kikyo merse la el si ii luase din cap o bucatica din Giuvaierul Sacru. Aceasta il intinse lui Kagome.
-Credeam ca poti sa simti Giuvaierul.

7Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 7:06 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

Kagome se uita mirata:
- Eu... nu... stiu.. " De ce nu lam putut simti? era atat de aproape" isi sppuse Kagome in gand

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

8Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 7:19 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

-Asta e. Ia bucata de Giuvaier si du-te cu Sango.

9Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 9:10 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

-Mersi ca l-ai omort tu pe acel demon Kikyo,zise Sango uitandu-se cam urat la ea!!Sa mergem Kagome!!

10Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 10:20 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

-Cu placere. raspune Kikyo calma, dupa care se intoarse si pleca.

11Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 10:26 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

-Kagome..mai bine am pleca si noi.Deja a inceput sa ploua si mai rau..si,nu mai vad nici un demon..
Deodata aparu unu care le tranti pe fete la pamant.
-Mai bine taceam!Kagome,fugi!!
Sango isi scoase bumerangul si lovi demonul,dar nu reusi sa il distriga doar sla ameteasca putin.

12Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 09, 2008 11:38 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

kagome isi scoase repede arcul si trase o sageata care distruse demonul:
- Esti bine Sango?

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

13Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Dum Aug 10, 2008 2:15 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo isi intoase fata catre fete. "Trebuie sa fi precaut." isi spuse ea in gand, dupa care isi continua drumul

14Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Dum Aug 10, 2008 2:19 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

- sango.. cati demoni erau in sat?

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

15Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Dum Aug 10, 2008 3:17 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo in drumul ei se intalni cu un demon puternic, insa aceasta il distruse. In spatele ei aparu inca un demon care o rani la spate si aceasta striga tare:
-AAAAAAA....
Kikyo cazu plina de sange la pamant.

16Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Dum Aug 10, 2008 4:51 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

-Kagome..erau foarte multi.Am auzit un strigat..cred ca era Kikyo,repede sa fugim sa vedem ce se intampla!!Fetele ajunsera cat putura la Kikyo.O..nu,alt demon.Sango isi scoase bumerangul si il distruse,apoi merse la Kikyo.
-Esti bine?Ah..demoni nenorociti!!

17Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Dum Aug 10, 2008 7:48 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo se ridica cu greu de jos.
-Blestemati....blestemati sa fiti, demonilor!
Se uita la privirile ingrijorate din ochii lui Sango si ai lui Kagome. "Sunt ingrijorate....pentru mine?"
-Sunt bine, cred. Oricum, mi s-a mai intamplat odata asta.
Kikyo se ridica in picioare. Sangele curgea in siroaie din corpul ei. Era slabita pentru ca pierduse prea mult sange. Incerca sa isi continue drumul, dar isi perdu echilibrul si cazu pe jos inconstienta.

18Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Dum Aug 10, 2008 10:08 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

-O..doamne.Acum nu e in stare nici sa mai merga!!Kagome iao si fuo al tine acasa,ai tu grija de ea!!Eu am grija de dmeoniia stia bleastemati care vin din ce in ce mai multi!!

19Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Dum Aug 10, 2008 10:10 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo iesi din transa si deschise ochii.
-Nu......lasa-ma aici....macar voi putea sa mor in sunetul ploii. Am pierdut prea mult sange ca sa rezist mult. spuse kikyo cu greu.

20Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Aug 15, 2008 11:01 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

Kagome se apuca si o bandaja puin pe kikyo:
- Asta te va ajuta putin, macar pana ajungem la mine acasa. Sango, esti sigura ca te poi descurca?

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

21Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 16, 2008 2:58 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo se uita mirata la Kagome cum o bandaja si spuse balnda:
-Multumesc mult, Kagome.

22Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Aug 16, 2008 9:08 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

- Cu placere.

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

23Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Lun Sept 08, 2008 5:30 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo vazand-o pe Sango singura cotra a o multime de demoni, se ridica isi luase arcul si o sageata si trase catre ei. Sageata distruse mai mult de un sfert din demoni. Asa ca ea mai trase inca o data.

24Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Sept 12, 2008 5:42 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

"Trebuie sa le ajutt" Isi spuse Kagome in gand
Isi lua si ea arcul si cu sagetile si incepu sa traga in demoni, pe unii nimerindui,iar pe alti cat de cat

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

25Prin padure,in cautarea demonilor Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Lun Sept 15, 2008 12:57 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

"Are putere..."isi spuse Kikyo.
-Kagome! spuse ea. Asculta la mine. Incearca sa tragi o data cu mine, in acelasi loc. Ar trebui sa facem o aura mai mare si sa distrugem mai multi demoni. Intelegi?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 5]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Prin pestera

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum