Inuyasha


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Inuyasha
Inuyasha
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Inuyasha

Distractie maxima cu personajele din Inuyasha


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Prin padure,in cautarea demonilor

+2
kagome
Sango-chan
6 participan?i

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 5]

51Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 3:17 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Saimyōshō(Naraku a răsfățat wasps din iad. Acestea sunt utile pentru oprirea lui Miroku Vant Tunel, spionaj pe dușmani, precum și colectarea Jewel shards. Cheful lor fatala sunt toxice pentru om, cât și demoni la fel, dar ele sunt destul de slab ca demoni vin și sunt, astfel, ușor și numerously slain de InuYasha de grup.)

52Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:03 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo tragea in Saimyōshō cu sageti sacre, omorandu-le pe toate.
-Randul tau, Naraku! striga Kikyo.

53Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:06 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Kana

54Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:07 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

-Nu-mi spune ca ai adus-o si pe Kanna dupa tine...esti mai slab decat credeam...

55Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:19 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Vrei un duel..numai noi 2

56Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:27 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

-Numai ce am terminat cu catva demoni...de ce as mai vrea un duel?

57Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:29 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Ca vreu sa itzi arat noile mele puteri Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 22877

58Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:33 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

-Eh....nu mersi...am si alta treaba decat sa stau sa ma uit la tine cum te mandresti cu puterile tale noi...

59Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:33 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Ce asha te temi?

60Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:38 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Kikyo isi intinse arcul si trase in umarul drept a lui Naraku.
-Am spus eu asa ceva?

61Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:44 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Bariera..pentru mine asta inseamna da Twisted Evil Twisted Evil
-Shōki (Aceasta este legată de patente Naraku, otrava care ucide tot ce atinge ea.)

62Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:47 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

-Ma enervezi, Naraku.
Kikyo trase catre el cu o sageata sacra.

63Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 4:51 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

insa nu ma nimeri

64Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 6:16 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

- Ah.. haide Kikyo.... Spuse Kagome tragand si ea

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

65Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 10:20 pm

Kanna

Kanna
Moderator
Moderator

Atunci a aparut Kanna care o lovi prin surprindere pe Kagome

66Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Vin Ian 30, 2009 10:45 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

Kagome cazu jos tinanduse de rana

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

67Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 5:41 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Kanna Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 244350

68Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 6:01 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

Mad Kagome lua arcul si trase o sageata in Kana

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

69Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 6:02 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

insa fara folos ca am pus bariera

70Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 6:15 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

šDoamne... cum ma descurc eu c astia doi?š

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

71Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 6:20 pm

Naraku

Naraku
Admin
Admin

-Date batuta ushtoaico ca nai sa ne cishtigi mai ales ranita

72Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 6:51 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

Kagome nu mai facu nicio miscar statea sa se gandeasca

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

73Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 7:07 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

Insa aparu Kikyo din spatele ei si fugi la Kanna, taindu-i burta cu sabia, si apoi fugi catre Naraku, infigand sabia in el.

74Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 7:09 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

- Kikyo... Kagome nu mai statu pe ganduri ca trase o sageata inspre naraku

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

75Prin padure,in cautarea demonilor - Pagina 3 Empty Re: Prin padure,in cautarea demonilor Sam Ian 31, 2009 7:13 pm

Kikyo

Kikyo
Moderator
Moderator

-Iarta-ma ca nu am aparut, Kagome...eram putin ocupata...si spunand asta, Kikyo ii spinteca pieptul lui Naraku.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Subiecte similare

-

» Prin pestera

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum