Inuyasha


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

Inuyasha
Inuyasha
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Inuyasha

Distractie maxima cu personajele din Inuyasha


Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Salut!

3 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Salut! Empty Salut! Sam Aug 09, 2008 2:04 am

Inuyasha

Inuyasha
Active user
Active user

Ma numesc Alexandra Gabriela. Am aproape 13 ani. Sunt zodia scorpion. Am inceput sa citesc manga de ceva timp. Imi place sa ma uit la anime-uri dar sa fie ceva de capul lor.
Imi place sa ajut si oricand ai nevoie de ceva incerc sa ajut. Sunt matura si foarte rar pentru cateva secunde copilaroasa, serioasa, nu suport glumele daca nu te cunosc suficient sa facem glume, sa imi dai raspunsuri din care ar trebui sa deszleg raspunsul. Ma pricep la forumuri si imi place sa umblu prin programe de editat imagini dar nu imi place cand expira. Cateodata sunt si sportiva si chiar daca ar trebui sa fiu o ''regina'' nu prea tin cont de asta deloc. Am mai multe nick-uri dar de multe ori le gasesc pe forumuri desi sunt ale mele: Vipa, `A Simple Girl`, Amelie, Amelie Natural, Vivian si Little R desi trebuia sa fie Little Rose dar il folosesc ca sa las parerile vizitatorului asa ca nu incape. Sunt activa s responsabila daca e nevoie dar am si multa treaba cu forumurile siteurile si blogurile sau cu revistele lor ori cu alte activiati asa ca nu e asa simplu.
Muzica ascult orice desi sunt nevoita sa aud populara si manelele cateodata.
Mai joc si fotbal, volei, tenis, berminton, pinpong si altele si imi place sa inot in apa sarata ca in cea dulce nu prea merge ca nu am unde. Am zizitat aproape toata tara si am ajuns si in moldova si aproape treceam granitra dar am raas in moldova ca ne trebuia pasaport. Nu prea sunt incantata cand e vorba de excursi dar fac multe poze dar nu mie si e cateodata placut. Imi place japoneza si cateodata nu prea ralizez ca mai scap niste cvinte in japoneza si ceilalti se uita ciudat la mine. Imi place sa mananc aproape orice in afara de fasole si mazare sau alte lucruri dar mai mananc si alte lucruri si nu beau sucuri care imi par a fi chiar apa cioara desi asa sunt toate.
Sunt din Poiana Campina dar stau in Breaza si imi plac animalele si imi place sa ma uit la documentare despre oice chiar si despre magie sau schelte sau filme de groaza asa ca in general rezist la socuri.
Imi place sa critic fic-uri si sunt un user model dar stiu si sa ma distrez.
Sigur v-ati plictisit asa ca daca aveti intrebari le astept!

2Salut! Empty Re: Salut! Sam Aug 09, 2008 2:06 pm

Sango-chan

Sango-chan
Moderator
Moderator

Bun venit pe forum!!Intrebari nu am ca te-ai prezentat destul de bine.Aporpo,pe acest forum nu avem voie decat cu personaje din Inuyasha,ar trebuie sa iti alegi unu.^_^

3Salut! Empty Re: Salut! Sam Aug 09, 2008 3:53 pm

kagome

kagome
Admin
Admin

Bine ai venit pe forum. Distractie si postare placuta insa, ar trebui sati schimbi nickul si poza cu un personaj din Inuyasha.

https://inuyasha4everrpg.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Salut! aici Haju-kun

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum